Mikołaj Obrycki „Lake“ – fragment

Mikołaj Obrycki „Lake“ – fragment

Licytacja obrazów Mikołaja Obryckiego dla Fundacji ISKIERKA

Miło nam zaprosić Państwa do wzięcia udziału w licytacji obrazów szczecińskiego artysty Mikołaja Obryckiego, która odbędzie się po uroczystej kolacji zamykającej konferencję Pomeranian Offshore Wind Conference 2020. Charytatywnym celem licytacji jest wsparcie działań Fundacji ISKIERKA, która od 2006 roku zajmuje się budowaniem systemów wsparcia finansowego, psychologicznego i społecznego dla dzieci z chorobą nowotworową i ich rodzin.

Serdecznie zapraszamy!

Licytacja główna

Obraz “Lake” z 2020 roku, akryl na płótnie
Cena wywoławcza 2500 zł

Licytacja niespodzianka

Dwa kartony od artysty, akryl na kartonie
Cena wywoławcza 1000 zł

Mikołaj Obrycki urodził się w Szczecinie w roku 1977, gdzie ukończył średnią szkołę muzyczną w klasie klarnetu. W latach 1997-2003 studiował rzeźbę, grafikę i malarstwo w Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Dyplom uzyskał w pracowni malarstwa Jerzego Kałuskiego. Mieszka i pracuje w Poznaniu. Wśród bogatej twórczości artysty znajdują się zarówno prace abstrakcyjne, jak i malarstwo figuratywne. Muzyka jest częstą inspiracją jego obrazów. Od wielu lat kontynuuje cykl prac poświęconych morzu.

www.mikolajobrycki.pl

Fundacja ISKIERKA jest polską organizacją pożytku publicznego zajmującą się od 2006 roku budowaniem systemów wsparcia finansowego, psychologicznego i społecznego dla dzieci z chorobą nowotworową i ich rodzin. Fundacja opiekuje się ponad 700 dziećmi leczącymi się głównie w specjalistycznych ośrodkach w Katowicach, Chorzowie i Zabrzu, a także w Rzeszowie. Realizuje projekty ogólnopolskie i prowadzi pomoc finansową dla dzieci leczonych również w innych ośrodkach w Polsce i za granicą

fundacjaiskierka.pl