WIZYTA STUDYJNA

Zapraszamy wszystkich uczestników konferencji POWC do wzięcia udziału w wyjeździe studyjnym do zakładu TELEYARD oraz centrum szkoleniowego VULCAN Training&Consultancy organizowanego dnia 30.09.2020 r. o godzinie 16:00

TELEYARD

Stanowiąca część holdingu TELEMOND, spółka TELEYARD jest jednym z najbardziej szanowanych dostawców usług na rzecz konstrukcji stalowych w Europie. Od ponad 50 lat jesteśmy wiarygodnym partnerem naszych klientów, gwarantującym zachowanie najwyższych standardów jakości i dostarczającym dopasowane do indywidualnych wymagań rozwiązania, niezależnie od trudności związanych z danym produktem. Specjalizujemy się w przetwarzaniu wysokowytrzymałej drobnoziarnistej stali konstrukcyjnej o najwyższych wymaganiach jakościowych.

Nasz zakład w Szczecinie, otwarty w 2015 r., to nowoczesny zakład spawalniczy kierujący się doświadczeniem zdobytym przez wiele lat zapewniania stabilnego środowiska dla procesu spawania.

Vulcan Training & Consultancy

Jedyne w Polsce centrum szkoleniowe spełniające najsurowsze normy OPITO.

Szkoli osoby pracujące m.in.: przy budowie i obsłudze morskich i lądowych elektrowni wiatrowych oraz w przemyśle wydobywczym ropy naftowej.

Kursy akredytowane przez GWO, OPITO, IOSH prowadzone są przez instruktorów z wieloletnim doświadczeniem na farmach wiatrowych, w offshore i w służbach pożarowych na całym Świecie.

To jedyne takie miejsce w Polsce oferujące kompleksowe wsparcie firmom w branży offshore Energetyki Wiatrowej oraz osobom fizycznym chcących zdobyć uprawnienia do pracy na morskich farmach wiatrowych.

W programie: pokaz możliwości szkoleniowych Basic Safety. Zwiedzanie Centrum, przedstawienie infrastruktury oraz pokaz Helicopter Safety – z wykorzystaniem jedynego w Polsce komercyjnego symulatora helikoptera, obrazuje i uzmysławia jak ważne i konieczne jest przestrzeganie procedur, gdyż jak się przekonacie, tylko one mogą uratować życie podczas tak ekstremalnej sytuacji jak tonięcie helikoptera – jednego z głównych środków transportu w offshore.

To wspaniała okazja, by przekonać się jakie możliwości posiada Vulcan Training & Consultancy- pionier w szkoleniach offshore w Polsce, który łączy wiedzę, praktykę i bogate doświadczenie zarówno w offshore jak i onshore Energetyki Wiatrowej.

Wszystkich uczestników prosimy o stawienie się przed wejściem głównym do hotelu Radisson w Szczecinie dnia 30.09.2020 r. o godzinie 15:50

Uwaga! Warunkiem uczestniczenia w wyjeździe jest wcześniejsza rejestracja na konferencję.

Liczba miejsc ograniczona!

REJESTRACJA NA WYJAZD STUDYJNY

Kontakt

Registration
Marta Mosiądz
 Event Specialist, PWEA
tel. +48 661-660-460
Conference programme/ Sponsoring
Dorota Bereza
Marketing Manager
 PWEA
tel. +48 665-370-868
Media
Aneta Wieczerzak – Krusińska
Media & PR coordinator
Spokewoman
tel. +48 508 848 956
 
Media contact: media@psew.pl